Avinguda Jordà, 18 - 08035 Barcelona  •  93 418 68 33  •  93 418 74 85  •  info@eoibcnvh.cat

Inici   >   Anglès   >   Horari d'atenció al públic 2020-21
Horari d'atenció al públic 2020-21

                   Horari d'atenció del professorat 2020-21

 

nom cognom

dia i hora

atenció alumnat

email de contacte
Virgínia  Aragonès Dilluns i dimecres 16:00-16:30 varagon2@xtec.cat
Miquel Bretón Dimarts 8:15-9:15 mbeoivh@gmail.com
Maria Jesús Carballal Dimecres 8:15-9:15 mcarballalpereira@gmail.com
Ariadna Duran (Cap Departament) Dimarts 11:00-12:00 angl@eoibcnvh.cat
Ariadna Duran Dijous 11:00-12:00 ariadnaduraneoi@gmail.com
Gemma Espluga Dimecres 16.00 a 16.30 gespluga@xtec.cat
Ariadna  Folch Dijous 12:00-13:00 afolch4@xtec.cat
Tere Ghiringhelli Dimarts 15:00-16.00 tereghiringhelli@gmail.com
María José Giralt Dilluns 13:45-14:45 mgiral22@xtec.cat
Erica  Hernández Dilluns i dimecres 16:00-16:30   eherna55@xtec.cat
Eugènia Jiménez Dimarts 15.00-16.00 mjime238@xtec.cat
Gala Leon Dilluns 15.00-16.00 gleon@xtec.cat
Carlos Martín Dimarts i dijous 15:30-16:00 cmart226@xtec.cat
Isabel Minguell Dimecres 15:00-16:00 mmingue8@xtec.cat
Lourdes Montoro Divendres 11:00-12:00 mmontoro@xtec.cat
Chitina Pozuelo Dimecres 16:00-16:30 cpozuelo@xtec.cat
Patricia Rodríguez Dimarts 16:00-16:30 i dimecres 11:00-11:30 prodri34@xtec.cat
M.Carmen Señor Dilluns i dimecres 11:30-12:00 msenor@xtec.cat
Maria Serrano Dimarts 16:00-16:30 i dimecres 8:15-8:45 mariasm.eoi@gmail.com
Montse Terés Dijous 13:00-14:00 mti.angles@gmail.com
Maria  Via Dimecres 15:30 - 16:30 mvia@xtec.cat
Silvia Vidal Dijous 8:45-9:15 i dijous 11:30-12:00 eoi.s.vidal@gmail.com
Noema Villar Dimecres i dijous 8:45-9:15 noema.villar@gmail.com
Yolanda Villegas Dimarts 15:30-16:00 i dimecres 11:00-11:30 yvillega@xtec.cat

 

Aquest lloc web utilitza galetes pròpies i de tercers d'anàlisi per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com per a l'anàlisi de la seva navegació. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu disc dur, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web.

Més informació