Avinguda Jordà, 18 - 08035 Barcelona  •  93 418 68 33  •  93 418 74 85  •  info@eoibcnvh.cat

Inici   >   Anglès   >   Horari d'atenció al públic 2018-19
Horari d'atenció al públic 2018-19

TEACHER

DAY

TIME

E-MAIL

Paqui Bernal 

 

 Thursday

 14:00-15:00

 fbernal3@xtec.cat

Charo Colubi

 

 Thursday

 15.00-16.00

 rcolubi@xtec.cat

Charo Colubi

Head of Department

 

 Monday

 17.00-18.00

 rcolubi@xtec.cat

Nemesia Cutillas

 

 Thursday

 16.00-17.00

 ncutilla@gmail.com

Irina de Diego Sagues

 

 Thursday

 16.00-17.00

 idiego2@xtec.cat

Angel Domenech

 

 Wednesday

 16.00-17.00

 adomen25"xtec.cat

Maite Domingo

 

 Wednesday

 13.30-14.30

 mdomin87@xtec.cat

Ariadna Duran

Deputy Head

 Monday

 11.00-12.00

 ariadnaduraneoi@gmail.com

Maria R Esteban

 

 Wednesday

  16.00-17.00

 mesteb59@xtec.cat

Ariadna Folch

 

 Wednesday

 15.00-16.00 

 afolch4@xtec.cat 

Tere Ghiringhelli

 

 Thursday

 15.00-16.00

 tereghiringhelli@gmail.com

María José Giralt

 

 Monday

13.30-14.30

 mgiral22@xtec.cat

Gala León

 

 Wednesday

 16.00-17.00

 gleon@xtec.cat

Isabel Minguell

 

 Tuesday

 15.00-16.00

mmingue8@xtec.cat

Lourdes Montoro

 

 Monday

 16.00-17.00

 mmontoro@xtec.cat

Chitina Pozuelo

 

 Tuesday

  13.30-14.30

 cpozuelo@xtec.cat

Carmen Señor

Deputy Head

 

 Tuesday

 11.00-12.00

 msenor@xtec.cat

Montse Terés

 

 Thursday

 15.00-16.00

 mti.angles@gmail.com

Maria Via

 

 Wednesday

 15:00-16:00

 mariaviagi@gmail.com

Sílvia Vidal

Deputy Head

 Monday & Wednesday

 11.30-12.00

 EOI.S.Vidal@gmail.com

Noema Villar

 

 Wednesday

 16.00-17.00

 nvillar@xtec.cat

Yolanda Villegas

 

 Friday

 12.00-13.00

 yvillega@xtec.cat

 

 

 

 

 

 

Aquest lloc web utilitza galetes pròpies i de tercers d'anàlisi per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com per a l'anàlisi de la seva navegació. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu disc dur, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de la pàgina web.

Més informació