Horaris per al curs 2023-2024
DEPARTAMENT ANGLÈS
HORARIS PER AL CURS 2023-2024
A1
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
dilluns-dimecres
|
09.00 - 11.15
|
Ariadna Folch
|
38
|
11AF09S
|
dilluns-dimecres
|
11.30 - 13.45
|
Ariadna Folch
|
38
|
11AF11S
|
dimarts-dijous
|
09:00 - 11.15
|
Eugenia Jiménez
|
31
|
11EJ09P
|
dimarts-dijous
|
11.30 - 13.45
|
Mª Jesús Carballal
|
39
|
11MC11P
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Eugenia Jiménez
|
31
|
11EJ16S
|
dilluns-dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Eugenia Jiménez
|
31
|
11EJ18S
|
dimarts-dijous
|
16.00 - 18.15
|
Mònica Zamora
|
36
|
11MZ16S
|
dimarts-dijous
|
18.30 - 20.45
|
Mònica Zamora
|
36
|
11MZ18S
|
A2
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
Intensiu 1r Q
|
09.00 - 11.15
|
Carmen Señor
|
32
|
12AA09I
|
Intensiu 2nQ
|
09.00 - 11.15
|
Carmen Señor
|
32
|
12AA09Y
|
dilluns-dimecres
|
09.00 - 11.15
|
Xavi Ortín
|
13
|
12CC09S
|
dilluns-dimecres
|
11.30 - 13.45
|
Xavi Ortín
|
13
|
12CC11S
|
dimarts-dijous
|
11.30 - 13.45
|
Alba Gómez
|
36
|
12DD11P
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Alba Gómez
|
36
|
12DD16S
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Gerard Garcia
|
13
|
12EE16S
|
dilluns-dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Gerard Garcia
|
13
|
12EE18S
|
dimarts - dijous
|
16.00 - 18.15
|
Gala León
|
33
|
12GL16P
|
dimarts - dijous
|
18.30 - 20.45
|
Gala León
|
33
|
12GL18P
|
dimarts-dijous
|
16.00 - 18.15
|
Mª Luisa Menéndez
|
14
|
12FF16P
|
dimarts-dijous
|
18.30 - 20.45
|
Mª Luisa Menéndez
|
14
|
12FF18P
|
B1
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
Intensiu 1r Q
|
09.00 - 11.15
|
Maria Serrano
|
26
|
13BB09I
|
Intensiu 2nQ
|
09.00 - 11.15
|
Maria Serrano
|
26
|
13BB09Y
|
dilluns-dimecres
|
09.00- 11.15
|
Mª José Giralt
|
12
|
13MG09S
|
dilluns-dimecres
|
11.30 - 13.45
|
Mª José Giralt
|
12
|
13MG11S
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Gala León
|
33
|
13GL16S
|
dilluns-dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Gala León
|
33
|
13GL18S
|
dimarts-dijous
|
09.00 - 11.15
|
Patrícia Rodríguez
|
17
|
13PR09P
|
dimarts-dijous
|
11.30 - 13.45
|
Patrícia Rodríguez
|
17
|
13PR11P
|
dimarts-dijous
|
16.00 - 18.15
|
Ester Escudero
|
31
|
13HH16P
|
dimarts-dijous
|
18.30 - 20.45
|
Ester Escudero
|
31
|
13HH18P
|
(SP) dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Miquel Bretón
|
12
|
13MB16DC
|
(SP) dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Miquel Bretón
|
12
|
13MB18DC
|
B2.1
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
Intensiu 1r Q
|
11.30 - 13.45
|
Maria Serrano
|
26
|
14BB11I
|
Intensiu 2nQ
|
11.30 - 13.45
|
Maria Serrano
|
26
|
14BB11Y
|
dimarts-dijous
|
09.00 - 11.15
|
Miquel Bretón
|
12
|
14MB09P
|
dimarts-dijous
|
11.30 - 13.45
|
Miquel Bretón
|
12
|
14MB11P
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Tere Ghiringhelli
|
23
|
14TG16S
|
dilluns-dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Tere Ghiringhelli
|
23
|
14TG18S
|
dimarts-dijous
|
16.00 - 18.15
|
Marisa de Pablo
|
34
|
14GG16P
|
dimarts-dijous
|
18.30 - 20.45
|
Marisa de Pablo
|
34
|
14GG18P
|
(SP) dimarts
|
16.00 - 18.15
|
Yolanda Villegas
|
23
|
14YV16DM
|
(SP) dimarts
|
18.30 – 20.45
|
Yolanda Villegas
|
23
|
14YV18DM
|
B2.2
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
Intensiu 1r Q
|
11.30 - 13.45
|
Carmen Señor
|
32
|
15AA11I
|
Intensiu 2n Q
|
11.30 - 13.45
|
Carmen Señor
|
32
|
15AA11Y
|
dilluns-dimecres
|
09.00 - 11.15
|
Mònica Zamora
|
36
|
15MZ09S
|
dilluns-dimecres
|
11.30 - 13.45
|
Mònica Zamora
|
36
|
15MZ11S
|
dimarts-dijous
|
09.00 - 11.15
|
Ariadna Duran
|
30
|
15AD09P
|
dimarts-dijous
|
11.30 - 13.45
|
Ariadna Duran
|
30
|
15AD11P
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Patrícia Rodríguez
|
17
|
15PR16S
|
dilluns-dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Patrícia Rodríguez
|
17
|
15PR18S
|
dimarts-dijous
|
16.00 - 18.15
|
Eva Sabater
|
30
|
15ES16P
|
dimarts – dijous
|
18.30 - 20.45
|
Eva Sabater
|
30
|
15ES18P
|
dimarts-dijous
|
18.30 - 20.45
|
Èrica Hernández
|
37
|
15EH18P
|
(SP) dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Chitina Pozuelo
|
32
|
15CP16DC
|
(SP) dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Chitina Pozuelo
|
32
|
15CP18DC
|
C1
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
dilluns-dimecres
|
09.00 - 11.15
|
Eva Sabater
|
30
|
16ES09S
|
dilluns-dimecres
|
11.30 - 13.45
|
Eva Sabater
|
30
|
16ES11S
|
dilluns-dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Marisa de Pablo
|
34
|
16GG16S
|
dilluns-dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Marisa de Pablo
|
34
|
16GG18S
|
dimarts-dijous
|
16.00 - 18.15
|
Elena Ferran
|
17
|
16EF16P
|
dimarts-dijous
|
18.30 - 20.45
|
Elena Ferran
|
17
|
16EF18P
|
(SP) dimarts
|
09.00 - 11.15
|
Gerard Garcia
|
13
|
16EE09DM
|
(SP) dimarts
|
11.30 - 13.45
|
Gerard Garcia
|
13
|
16EE11DM
|
(SP) dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Mª Jesús Carballal
|
39
|
16MC16DC
|
(SP) dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Mª Jesús Carballal
|
39
|
16MC18DC
|
C2.1
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
(SP) dimecres
|
09.00 - 11.15
|
Mª Luisa Menéndez
|
14
|
17FF09DC
|
(SP) dimecres
|
11.30 - 13.45
|
Mª Luisa Menéndez
|
14
|
17FF11DC
|
(SP) dimecres
|
16.00 - 18.15
|
Èrica Hernández
|
37
|
17EH16DC
|
(SP) dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Èrica Hernández
|
37
|
17EH18DC
|
(SP) dimarts
|
16.00 - 18.15
|
Xavi Ortín
|
13
|
17CC16DM
|
(SP) dimarts
|
18.30 - 20.45
|
Xavi Ortín
|
13
|
17CC18DM
|
C2.2
DIES
|
HORARI
|
PROFESSOR/A
|
AULA
|
CODI
|
(SP) dimarts
|
09.00 - 11.15
|
Alba Gómez
|
36
|
18DD09DM
|
(SP) dimarts
|
16.00 - 18.15
|
Ariadna Folch
|
38
|
18AF16DM
|
(SP) dimarts
|
18.30 - 20.45
|
Ariadna Folch
|
38
|
18AF18DM
|
(SP) dimecres
|
18.30 - 20.45
|
Alba Gómez
|
36
|
18DD18DC
|
(SP) Semipresencial: Els cursos semipresencials tenen la mateixa càrrega lectiva total que la resta de cursos (130 h). Consten d'una sola sessió presencial a la setmana (2 hores i 15 minuts), més un encàrrec de feina setmanal (de 2 hores i 15 minuts més). L'encàrrec de feina que complementa la sessió presencial consisteix en un seguit d'activitats telemàtiques programades i tutoritzades que l'alumnat realitzarà per complementar les activitats fetes presencialment. Les hores no presencials NO seran fetes per videoconferència sinó que consten d'activitats guiades pel professorat que l'alumnat farà de manera autònoma i en horari lliure.
|